BOB

قیمت باب

(BOB)

اطلاعات قیمت باب
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.00006476 $

0.00005546 $

قیمت (تومان)

3.495

تغییرات (۱h)

+1.29٪

تغییرات (۲۴h)

-4.07٪

تغییرات (۷d)

+24٪


اطلاعات بازار باب
محبوبیت

#2,388

ارزش بازار

39M $

حجم (۲۴h)

13M $

عرضه در گردش

690B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

BOB

باب

قیمت تقریبی یک باب

3.495 تومان


شروع معامله

معرفی توکن باب (BOB): نوآوری در دنیای میم‌کوین‌ها

مقدمه

توکن باب (BOB)، یک میم‌کوین منحصربه‌فرد در بازار کریپتو است که با هدف ایجاد تغییر و تفریح در دنیای ارزهای دیجیتال شکل گرفته است. این توکن با شخصیتی جذاب و همه‌جانبه معرفی شده است: باب که حتی خودش هم خود را دوست دارد و به نظر می‌رسد که در هر زمینه‌ای دانش دارد.

کاربردها و ویژگی‌های باب

توکن باب بیشتر به عنوان یک توکن میم و سرگرمی در نظر گرفته می‌شود. از دیدگاه کاربران، باب نه تنها یک توکن سرگرم‌کننده بلکه منبعی برای مشاوره و راهنمایی در موقعیت‌های مختلف زندگی است. این توکن با نمایشی از شوخ‌طبعی و هوش موضوعی، قصد دارد تأثیر مثبتی در بازار میم‌کوین‌ها بگذارد.

آینده میم‌کوین‌ها و توکن باب

توکن باب با هدف گرفتن جایگاه خود در فضای میم‌کوین‌ها طراحی شده است. این توکن به صورت پنهانی راه‌اندازی شده و برای مدت تقریباً 690 ماه (حدود 57 سال) با قراردادی که از دسترس خارج شده، قفل شده است. دانش باب قرار است حتی دانشمندان برجسته را هم شگفت‌زده کند.

نتیجه‌گیری

توکن باب با شخصیتی جذاب و سرگرم‌کننده، به عنوان یک میم‌کوین جدید و متفاوت، قصد دارد تأثیری دائمی در اکوسیستم میم‌کوین‌ها بگذارد. این توکن با هدف ایجاد تفریح و سرگرمی در میان کاربران ارزهای دیجیتال، نشان می‌دهد که حتی در دنیای مالی غیرمتمرکز نیز جایی برای خلاقیت و شوخ‌طبعی وجود دارد.


قیمت لحظه‌ای باب

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۱۳، قیمت لحظه‌ای باب 3.495 تومان معادل 0.00005872 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Bob1 طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-4.0623442 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۱۳ میلیون دلار است. ارزش بازار باب هم اکنون ۳۹ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره باب
قیمت باب در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای باب را تعیین می‌‌کنند.
کارمزد خرید یا فروش باب در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.
برای خرید باب کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید باب اقدام کنید.
احراز هویت و انجام خرید و فروش باب در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
بعد از خرید باب می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.
حداقل خرید باب معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها