بازار ها

/

بیسیک اتنشن

BAT

قیمت بیسیک اتنشن

(BAT)

اطلاعات قیمت بیسیک اتنشن
بالا ترین و پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

۰.۲۱۴۳ $

۰.۲۱۰۶ $

قیمت (تومان)

۱۱،۱۴۴.۶

تغییرات (۱h)

+۰.۲۴٪

تغییرات (۲۴h)

+۰.۲۲٪

تغییرات (۷d)

-۱.۸۴٪


اطلاعات بازار بیسیک اتنشن
محبوبیت

#۱۰۲

ارزش بازار

۳۱۹M $

حجم (۲۴h)

۱۰M $

عرضه در گردش

۱.۵B $

پرداخت می کنم

IRT

تومان

دریافت می کنم

BAT

بیسیک اتنشن

قیمت تقریبی یک بیسیک اتنشن

۱۱،۱۴۴.۶ تومان


شروع معامله
بیسیک اتنشن (BAT) چیست؟

ارز دیجیتال بیسیک اتنشن (BAT)، توسط برندان ایچ (Brendan Eich)، خالق جاوا اسکریپت و یکی از بنیانگذاران Mozilla.org طراحی شده است. این فرد که یکی از نوابغ دنیای وب محسوب می‌شود، توکن BAT را در شبکه اتریوم توسعه داده است. اهداف جاه‌طلبانه و سابقه درخشان تیم توسعه این پروژه سبب شده تا این روزها افراد زیادی تمایل به خرید بیسیک اتنشن داشته باشند.

هدف این پروژه، برطرف کردن مشکلات مربوط به تبلیغات در فضای وب است. در بسیاری از مواقع، تبلیغات یک پدیده آزاردهنده و مزاحم برای کاربران محسوب می‌شود. پروژه بیسیک اتنشن قصد دارد یک سری فرآیندها برای تولید محتوا و دریافت پاداش به ازای توجه مخاطب، طراحی کند. همچنین بنیاد BAT قصد دارد سیستمی برای اجاره و فروش فضا و جایگاه تبلیغاتی، توسعه دهد.

توکن BAT، بر پایه استاندارد ERC-20 توسعه داده شده است. پروژه بیسیک اتنشن قصد دارد به مالکان جایگاه‌های تبلیغاتی، بر اساس میزان بازدید از تبلیغ، پاداش اعطا کند. همچنین، بازدیدکنندگان نیز در ازای مشاهده تبلیغ، توکن کسب خواهند کرد. این طرح ابتدا در مرورگر Brave اجرا شد. از طرفی تمهیدات خاصی برای تأمین امنیت داده‌ها و مشخصات کاربران در نظر گرفته شده است. مرورگر بریو کاملا هماهنگ با پلتفرم Tor عمل می‌کند.

در این اکوسیستم، خرید و فروش جایگاه‌های تبلیغاتی و واریز پاداش‌ها، به کمک توکن BAT انجام می‌شود. به همین دلیل، پیش‌بینی می‌شود با گسترش این طرح ،حجم خرید بیسیک اتنشن هم افزایش پیدا کند. خرید بیسیک اتنشن از طریق پلتفرم‌های مختلف، ممکن است؛ اما در صورت استفاده از مرورگر Brave، می‌توان در هزینه‌ها و زمان، صرفه‌جویی قابل توجهی کرد.

مزایای بیسیک اتنشن

این پلتفرم مزایایی دارد که آن را از سایر رقبا متمایز می‌کند. برخی از این مزایا عبارتند از:

  • هدف کاربردی: هدف پروژه بیسیک اتنشن، بسیار کاربردی است. تعداد زیادی از فعالان حوزه فناوری‌های دیجیتال و وب، از گسترش چنین طرحی استقبال می‌کنند.
  • ارائه پاداش به بینندگان تبلیغ: سیستم‌های سنتی تبلیغات، تنها برای مالکان جایگاه‌های تبلیغاتی سودآور هستند. اما به کمک این پروژه، بازدیدکنندگان نیز پاداش دریافت می‌کنند.
  • تیم توسعه باسابقه: سابقه درخشان تیم توسعه این پروژه، باعث شده تا کاربران زیادی نسبت به خرید بیسیک اتنشن و سرمایه‌گذاری روی توکن BAT، متقاعد شوند.
  • حفظ حریم خصوصی کاربران: پروژه بیسیک اتنشن، تأکید ویژه‌ای روی تأمین امنیت و حفظ اطلاعات شخصی دارد. در فرآیندهای تبلیغاتی این پروژه، اطلاعات کاربران در اختیار تبلیغ‌کنندگان و مالکان جایگاه‌های تبلیغاتی قرار نخواهد گرفت.

معایب بیسیک اتنشن

ادیوس در کنار مزایایی که دارد، معایبی نیز دارد:

  • متمرکز بودن پلتفرم Brave: بریو یک پلتفرم متمرکز است و استفاده از آن برای پروژه‌های بلاک چین، با مفهوم تمرکززدایی در تضاد است.
  • کارمزدهای گران شبکه اتریوم: مدت‌ها است که شبکه اتریوم دچار مشکل گرانی کارمزد و تأخیر در پردازش تراکنش است. تراکنش‌های پروژه بیسیک اتنشن نیز احتمالا دچار همین معضل خواهند بود.
  • تقلب و سوءاستفاده: این احتمال وجود دارد که کاربرانی از بخش دریافت پاداش در ازای مشاهده تبلیغ، سوءاستفاده کنند.

خرید و فروش بیسیک اتنشن در صرافی ایرانی

برای خرید و فروش بیسیک اتنشن، می‌توانید از پلتفرم‌های مختلفی استفاده کنید؛ اما باید دقت داشته باشید فعالیت در صرافی‌های خارجی ممکن است منجر به بلوکه شدن دارایی شما شود. بسیاری از صرافی‌های بین‌المللی دسترسی کاربران ایرانی را مسدود کرده‌اند. همچنین، اکثر این صرافی‌ها از زبان فارسی و امکان معامله با ریال پشتیبانی نمی‌کنند.

بهتر است برای خرید و فروش بیسیک اتنشن، سراغ یک صرافی ایرانی معتبر بروید. صرافی راستین یکی از پلتفرم‌های داخلی است که امکان خرید و فروش بیسیک اتنشن و بسیاری از ارز دیجیتالهای مشهور دیگر را برای شما فراهم کرده است.

خرید بیسیک اتنشن در صرافی راستین

برای خرید بیسیک اتنشن، کافی است وارد وب‌سایت صرافی راستین شده و ثبت‌نام کنید. پس از ایجاد حساب کاربری مراحل احراز هویت را طی کنید تا امکان انجام انواع مختلف معاملات و خرید بیسیک اتنشن، برای شما فراهم شود. بعد از ثبت نام و احراز هویت در این صرافی می‌توانید به شارژ کیف پول ریالی خود و سپس خرید بیسیک اتنشن از بخش سفارش سریع اقدام کنید.

فروش بیسیک اتنشن در صرافی راستین

اگر قبلاً در پلتفرم‌های ارز دیجیتالی یا صرافی راستین توکن BAT خریداری کرده‌اید، به راحتی می‌توانید دارایی خود را در همین صرافی به فروش برسانید. برای فروش بیسیک اتنشن از کیف پول خارجی، کافی است ابتدا دارایی را به آدرس کیف پول راستین خود منتقل کنید و سپس از بخش سفارش سریع به فروش بیسیک اتنشن بپردازید. مبلغ مورد نظر به موجودی حساب شما افزوده خواهد شد.

جالب است بدانید صرافی راستین برای خرید و فروش بیسیک اتنشن یا سایر ارز دیجیتالها، از شما کارمزد اضافی دریافت نخواهد کرد. همچنین، واریز وجه به حساب کاربری هم بدون پرداخت کارمزد صورت خواهد گرفت. تنها برای انتقال ارز دیجیتال به صرافی‌های دیگر یا کیف ‌پول‌ها و همچنین برداشت موجودی، با توجه به پروتکل‌های بلاکچین یا سیستم بانکی، کارمزد تعیین خواهد شد.

پرسش های شما: سوالات دیگر درباره بیسیک اتنشن
قیمت بیسیک اتنشن در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه ای بیسیک اتنشن را تعیین می کنند.

کارمزد خرید یا فروش بیسیک اتنشن در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.