بازار ها

/

اکسی اینفینیتی

AXS

قیمت اکسی اینفینیتی

(AXS)

اطلاعات قیمت اکسی اینفینیتی
بالا ترین و پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

۶.۹۹ $

۶.۷۶ $

قیمت (تومان)

۳۶۱،۸۹۱

تغییرات (۱h)

+۱.۱٪

تغییرات (۲۴h)

+۱.۵۹٪

تغییرات (۷d)

+۱.۵٪


اطلاعات بازار اکسی اینفینیتی
محبوبیت

#۵۸

ارزش بازار

۸۱۸M $

حجم (۲۴h)

۳۷M $

عرضه در گردش

۱۱۷M $

پرداخت می کنم

IRT

تومان

دریافت می کنم

AXS

اکسی اینفینیتی

قیمت تقریبی یک اکسی اینفینیتی

۳۶۱،۸۹۱ تومان


شروع معامله
اکسی اینفینتی (AXS) چیست؟

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)، نام یک بازی محبوب مبتنی بر بلاکچین اتریوم است. این بازی در سال 2018 و توسط یک تیم ویتنامی معرفی شد. در این بازی، هیولاهای کوچکی به نام اکسی (Axie) را پرورش می‌دهید و برای مبارزه با سایر اکسی‌ها آماده می‌کنید. این اکسی‌ها، توکن‌هایNFT هستند که در 4 ویژگی: سرعت، مهارت، HP (جان یا میزان قدرت) و روحیه جنگ‌جویی، با یکدیگر تفاوت دارند. تفاوت در این موارد، به نژاد و شکل اعضای بدن اکسی‌ها (مانند دندان‌ها، شاخ، دهان و ...) مرتبط است. هر اکسی می‌تواند 7 بار تولید مثل داشته باشد.

توکن رسمی این بازی، AXS نام دارد که در سال 2020 عرضه شد. AXS، یک توکن ERC-20 است و امنیت آن از طریق مکانیزم اجماع اثبات کار (POW) تأمین می‌شود. به دلیل محبوبیت و فراگیر شدن بازی اکسی اینفینیتی، این توکن در مدت کوتاهی رشد قیمت قابل‌توجهی را تجربه کرد. از این توکن می‌توان برای رأی‌دهی‌های شبکه، استیکینگ، ذخیره موجودات اکسی و پرداخت هزینه‌های شبکه، استفاده کرد.

مزایای اکسی اینفینیتی

مزایای اصلی این بازی، به شرح زیر است:

  • امکان اجرای با‌زی در موبایل و کامپیوتر: بازی اکسی اینفینیتی هم در موبایل و هم در کامپیوتر، نصب می‌شود. در حال حاضر، این بازی در نسخه‌های iOS، Android، MAC و Windows عرضه شده است.
  • ذخیره توکن‌های NFT: موجودات اکسی در واقع توکن‌های NFT هستند و می‌توان آنها را پس از پرورش، در بازارهای NFT به فروش رساند.
  • کسب درآمد از بازی: با خرید و فروش توکن‌های NFT یا همان موجودات اکسی، می‌توانید درآمد دلاری داشته باشید.

معایب اکسی اینفینیتی

ادر کنار تمام مزایای قابل توجه، اکسی اینفینتی معایبی نیز دارد. از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • محدودیت در کسب درآمد: توسعه‌دهندگان بازی، آن را طوری طراحی کرده‌اند که هر کاربر روزانه فقط تا سقف مشخصی پاداش دریافت کند. برای رسیدن به این سقف درآمد، باید زمان زیادی را صرف این بازی کنید.
  • سرمایه زیاد برای شروع بازی: در ابتدای بازی، لازم است هر کاربر سه توکن اکسی خریداری کند که مبلغ قابل‌توجهی به شمار می‌رود.
  • ریسک سرمایه‌گذاری در NFT: برخی از تحلیلگران معتقدند بازار NFT به همان سرعتی که فراگیر شده، ممکن است سقوط کند و رشد آن را یک حباب می‌دانند.

خرید و فروش اکسی اینفینیتی در صرافی ایرانی

ارز دیجیتال AXS را می‌توانید از طریق صرافی‌های معتبر دنیا مانند بایننس، کوکوین، کوینکس و ... خریداری کنید. اما لازم است به این نکته توجه داشته باشید که خرید از صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی، همواره ریسک‌های زیادی به همراه دارد. برخی کاربران ایرانی، به دلیل مشکلات مربوط به تحریم‌ها، دارایی‌های دیجیتال خود را در این صرافی‌ها از دست داده‌اند. بنابراین بهتر است برای حفظ سرمایه دیجیتال خود، از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. صرافی ایرانی راستین، بسیاری از ارزهای معتبر دنیای کریپتو را در اختیار شما قرار می‌دهد. پس از ثبت‌نام و احراز هویت در این صرافی، می‌توانید به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازید.

خرید اکسی اینفینیتی در صرافی راستین

برای خرید توکن AXS در صرافی راستین لازم است ابتدا به ثبت‌نام واحراز هویت بپردازید. سپس لازم است اعتبار کافی در حساب ریالی خود در این صرافی داشته باشید. در غیر این صورت، ابتدا باید اعتبار خود را افزایش دهید و سپس، از بخش خرید یا سفارش سریع به خرید اکسی اینفینیتی اقدام کنید. پس از تکمیل فرآیند، مقدار توکن خریداری‌شده در زمانی کوتاه به کیف پول ارزی شما در صرافی راستین، واریز می‌شود. می‌توانید این توکن‌ها را در کیف پول خود نگهداری کنید یا به کیف پول دیگری، انتقال دهید.

فروش اکسی اینفینیتی در صرافی راستین

فروش اکسی اینفینتی در صرافی ایرانی راستین نیز، بسیار سریع و ساده انجام می‌شود. توکن‌های مورد نظر خود را به کیف پول ارزی در راستین منتقل کنید و از طریق بخش «فروش»، آنها را بفروشید. مبلغ حاصل از فروش AXS، در زمان کوتاهی به حساب ریالی شما در صرافی راستین واریز می‌شود. این مبلغ از لحظه واریز، قابل برداشت است. همچنین، می‌‌توانید این مبلغ را برای خریدهای آتی خود از صرافی راستین استفاده کنید.

توجه داشته باشید که برای واریز ریالی، واریز ارز دیجیتال و همچنین خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی راستین، کارمزدی از کاربران دریافت نمی‌شود. تنها لازم است برای برداشت‌های ریالی و ارز دیجیتال کارمزد پرداخت شود که این کارمزدها، مربوط به سیستم بانکی و شبکه بلاکچین است.

پرسش های شما: سوالات دیگر درباره اکسی اینفینیتی
قیمت اکسی اینفینیتی در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه ای اکسی اینفینیتی را تعیین می کنند.

کارمزد خرید یا فروش اکسی اینفینیتی در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.