بازار‌‌ها

/

امپل فورث توکن

FORTH

قیمت امپل فورث توکن

(FORTH)

اطلاعات قیمت امپل فورث توکن
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

3.406 $

3.268 $

قیمت (تومان)

168,172

تغییرات (۱h)

-0.08٪

تغییرات (۲۴h)

-3.21٪

تغییرات (۷d)

+5.2٪


اطلاعات بازار امپل فورث توکن
محبوبیت

#461

ارزش بازار

50M $

حجم (۲۴h)

7.9M $

عرضه در گردش

15M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

FORTH

امپل فورث توکن

قیمت تقریبی یک امپل فورث توکن

168,172 تومان


شروع معامله

معرفی ارز دیجیتال امپل فورث

امپل فورث پروژه‌ای مبتنی بر بلاک‌چین است که بر بستر شبکه اتریوم (ERC-20) ساخته شده است. به توکن اختصاصی آن امپل (AMPL) می‌گویند. شما می‌توانید با خرید فورث، از آن به‌عنوان یک استیبل کوین استفاده کنید و هنگامی که وضعیت بازار نوسانی است، با خرید و فروش فورث سود کنید. 

یکی از ویژگی‌‌هایی ارز دیجیتال فورث، هماهنگی عرضه و تقاضا است؛ یعنی همزمان با اینکه تقاضا برای ارز دیجیتال امپل فورث افزایش می‌یابد، عرضه آن نیز برای کنترل قیمت فورث به دلار زیاد می‌شود. 

مزایای خرید و معامله توکن فورث

با توجه به اینکه قیمت لحظه‌ ای فورث با هماهنگی عرضه و تقاضا کنترل می‌شود، با خرید آن، ریسک سرمایه‌گذاری شما کاهش می‌یابد. از طرف دیگر، این ارز دیجیتال روی شبکه اتریوم ساخته شده است و شما می‌توانید با خرید فورث، آن را در هر کیف پولی که می‌خواهید نگهداری کنید. 

خرید فورث در راستین 

خرید فورث در صرافی راستین به آسانی انجام می‌شود. از مزایای خرید این ارز دیجیتال از صرافی راستین می‌توان به امکان بررسی قیمت روز امپل فورث توکن به تومان و دلار اشاره کرد. 

همچنین شما می‌توانید احراز هویت خود را در این صرافی در زمان بسیار کمی انجام دهید و کیف پول اختصاصی خود را در صرافی داشته باشید. 

پس از احراز هویت صرافی راستین، می‌توانید با انتخاب ارز دیجیتال امپل فورث و مشخص کردنِ مقدار ارزی که قصد خریدِ آن را دارید، ارز فورث را خریداری کنید. توجه داشته باشید که این فرایند در چند دقیقه انجام خواهد شد.

فروش امپل فورث در راستین 

فروش امپل فورث در راستین، دقیقا همانند فرایند خریدِ آن است. برای این کار، بعد از پشت سر گذاشتن مراحل احراز هویت و ثبت‌نام در صرافی، باید ارز دیجیتال فورث را به کیف پول‌تان در صرافی راستین وارد و مقدار ارز دیجیتالی که قصد فروش آن را دارید را مشخص کنید. سپس فروش ارز دیجیتال شما پس از ثبت سفارش، در زمان بسیار کمی انجام خواهد شد. 

قیمت فورث در راستین

قیمت امپل فورث، مثل دیگر صرافی‌ها، در راستین هم بر اساس میزان عرضه و تقاضای کاربران مشخص می‌شود. شما می‌توانید نوسانات و قیمت لحظه ای فورث به تومان و تتر را در صرافی ارز دیجیتال راستین مشاهده و در قیمت دلخواه‌تان سفارش خرید فورث یا فروش آن را ثبت کنید.


قیمت لحظه ای امپل فورث توکن

امروز ۱۴۰۲/۹/۹، قیمت لحظه ای امپل فورث توکن 168,172 تومان معادل $ 3.302 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Ampleforth-governance-token طی ۲۴ ساعت اخیر

-3.21٪

تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر امپل فورث توکن ۵۰ میلیون دلار است. ارزش بازار امپل فورث توکن هم اکنون ۷٫۹ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره امپل فورث توکن
قیمت امپل فورث توکن در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای امپل فورث توکن را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش امپل فورث توکن در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان امپل فورث توکن قابل برداشت از صرافی برابر با 12.48 امپل فورث توکن است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت امپل فورث توکن از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت امپل فورث توکن برابر 6.24 امپل فورث توکن است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت امپل فورث توکن از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.