بازار ها

/

آلگورند

ALGO

قیمت آلگورند

(ALGO)

اطلاعات قیمت آلگورند
بالا ترین و پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

۰.۱۴۸۵ $

۰.۱۴۵۱ $

قیمت (تومان)

۷،۶۳۱.۷

تغییرات (۱h)

+۰.۱۳٪

تغییرات (۲۴h)

+۰.۲۷٪

تغییرات (۷d)

-۲.۶۸٪


اطلاعات بازار آلگورند
محبوبیت

#۴۲

ارزش بازار

۱.۱B $

حجم (۲۴h)

۳۲M $

عرضه در گردش

۷.۲B $

پرداخت می کنم

IRT

تومان

دریافت می کنم

ALGO

آلگورند

قیمت تقریبی یک آلگورند

۷،۶۳۱.۷ تومان


شروع معامله
الگورند (ALGO) چیست؟

الگورند را می‌توان یکی از پروژه‌های مطرح بازار ارز دیجیتالها دانست. شبکه بلاک‌چین الگورند در سال 2017 راه‌اندازی شد و توکن بومی آن با نام ALGO در سال 2019 به بازار عرضه شد.

الگورند یک شبکه و پروژه بلاک‌چینی است که در سال 2017 توسط پروفسور سیلویو میکالی (Silvio Micali) راه‌اندازی شده است. نسخه کاربردی و کامل الگورند، در سال 2019 عرضه شد. این شبکه بر بهبود و افزایش مقیاس‌پذیری تأکید دارد و از قرارداد‌های هوشمند نیز پشتیبانی می‌کند.

شبکه بلاک‌چین الگورند، از معدود شبکه‌های بلاک‌چینی است که از الگوریتم اجماع PPOS یا Pure Proof Of Stake استفاده می‌کند. تیم توسعه‌دهنده الگورند معتقد است که شبکه بلاک‌چین و خدمات الگورند، برای مؤسسات مالی و نهاد‌هایی که خدمات مالی ارائه می‌دهند، بسیار مفید است.

همچنین تیم الگورند از کاربردی بودن استفاده از خدمات شبکه بلاک‌چین الگورند در پروژه‌های دیفای (Defi) گفته است. شبکه الگورند، عملکرد بسیار خوبی در پردازش تراکنش‌ها دارد که این مسئله به دلیل مقیاس‌پذیری شبکه آن است.

مزایای الگورند

یکی از مزایای بسیار برجسته شبکه بلاک‌چین الگوراند، مقیاس پذیری آن است. جالب است بدانید که تمام مشکلات شبکه اتریوم مانند سرعت پایین انتقال و کارمزد بسیار بالا، به دلیل مقیاس‌پذیری پایین آن است.

به گفته تیم توسعه‌دهنده الگورند، ALGO مقیاس‌پذیری خود را مدیون استفاده از الگوریتم اجماع PPOS است. یکی دیگر از مزایای شبکه الگوراند، کارمزد تراکنش بسیار پایین است.

معایب الگورند

الگورند شبکه بسیار قدرتمندی دارد و یکی از شبکه‌های شناخته‌شده بین فعالان بازار ارز دیجیتال است. با این وجود، بزرگ‌ترین عیب یا بهتر است بگوییم بزرگ‌ترین مشکل الگورند، پذیرش کم آن است. در حال حاضر، پروژه‌های ارز دیجیتالی فراوانی وجود دارند که خدماتی مانند خدمات شبکه الگوراند را ارائه می‌دهند.

بنابراین مشکل این شبکه، خاص نبودن و عدم نوآوری است. با این که شبکه الگورند کارایی بالایی دارد، اما رقبای زیادی هم دارد که از نظر خدمات، فرق زیادی با آن‌ها ندارد. در واقع می‌توان گفت که خدمات الگورند، مانند آهن کارایی دارد، اما مانند طلا کمیاب نیست.

بنابراین انتظار می‌رود اکوسیستم الگورند، برنامه‌ریزی مناسبی برای رشد شبکه خود داشته باشد. این رشد، نیازمند استقبال و پذیرش بیشتر از طرف عموم کاربران است.

خرید و فروش الگورند در صرافی ایرانی

درصورتی‌که قصد خرید و فروش الگورند را دارید، لازم است از صرافی‌های معتبر برای این کار استفاده کنید. با در نظر گرفتن شرایطی که تحریم‌ها برای کاربران ایرانی ایجاد کرده، بهترین گزینه برای این کار استفاده از صرافی‌های معتبر ایرانی است.

صرافی راستین یک صرافی ایرانی ممتاز است که از ارزهای زیادی پشتیبانی می‌کند و می‌توانید برای خرید و فروش ارز دیجیتالهایی مانند الگورند، به آن مراجعه کنید.

خرید الگورند در صرافی راستین

خرید الگورند از صرافی راستین بسیار آسان است. کافی است تا در صرافی راستین ثبت‌نام کنید و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید. پس از احراز هویت، می‌توانید حساب ریالی خود را به میزان دلخواه شارژ کنید و از طریق بخش سفارش سریع، نوع و تعداد توکن موردنظر را انتخاب و خریداری کنید. پس از تکمیل خرید، ارز دیجیتالهای خریداری‌شده در مدت کوتاهی به کیف پول ارزی شما در صرافی، منتقل می‌شود.

فروش الگورند در صرافی راستین

برای فروش الگورند در صرافی راستین لازم است این کوین را در کیف پول ارز دیجیتالی داخلی صرافی راستین، داشته باشید. از بخش «فروش»، تعداد توکن‌های الگورند که قصد فروش آن را دارید انتخاب کنید و فرآیند فروش را تکمیل کنید. وجه حاصل از این معامله، به حساب ریالی شما در صرافی راستین، واریز می‌شود. می‌توانید این مبلغ را برای خریدهای بعدی خود از این صرافی، در حساب ریالی خود نگه‌دارید. همچنین امکان برداشت وجه بلافاصله پس از واریز آن نیز وجود دارد.

صرافی راستین هیچ‌گونه کارمزدی را در ازای واریز ریالی و ارز دیجیتالی و خرید و فروش ارز دیجیتالها، دریافت نمی‌کند. تنها کارمزدی که پرداخت می‌کنید، برای برداشت وجه ریالی یا برداشت وجه ارز دیجیتالی خواهد بود که به ترتیب برای کارمزد سیستم بانکی و شبکه بلاک‌چین است.

پرسش های شما: سوالات دیگر درباره آلگورند
قیمت آلگورند در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه ای آلگورند را تعیین می کنند.

کارمزد خرید یا فروش آلگورند در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.