بازار‌‌ها

/

آلکمیکس

ALCX

قیمت آلکمیکس

(ALCX)

اطلاعات قیمت آلکمیکس
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

33.33 $

31.58 $

قیمت (تومان)

1,954,919

تغییرات (۱h)

+0.24٪

تغییرات (۲۴h)

+1.13٪

تغییرات (۷d)

+6.65٪


اطلاعات بازار آلکمیکس
محبوبیت

#520

ارزش بازار

78M $

حجم (۲۴h)

4.5M $

عرضه در گردش

2.1M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

ALCX

آلکمیکس

قیمت تقریبی یک آلکمیکس

1,954,919 تومان


شروع معامله

آلکمیکس (ALCX): پیشگام در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و وام‌های خودپرداز

الکمیکس، یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز و جامعه‌محور (DAO) است. این پلتفرم نوآورانه به کاربران این امکان را می‌دهد که با استفاده از وام‌های خودپرداز و غیرقابل لیکویید شدن، بیشترین استفاده را از دارایی‌های خود ببرند. الکمیکس با طراحی یک روش امن و نوآورانه، تجربه سنتی وام‌دهی را دگرگون می‌کند.

تاریخچه و پیدایش آلکمیکس

آلکمیکس در فوریه ۲۰۲۱ توسط گروهی از توسعه‌دهندگان ناشناس به رهبری Scoopy Trooples تأسیس شد و در زمینه امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) شروع به فعالیت کرد. این پلتفرم وام‌دهی در ابتدا ارز دیجیتالDAI  را می‌پذیرفت، تا اینکه تیم یک صندوق جدید ایجاد کرد که امکان سپرده‌گذاری ETH را فراهم می‌کرد. سپس با پشتیبانی از سایر دارایی‌ها به عنوان سپرده، این پلتفرم وام‌دهی رشد قابل توجهی را تجربه کرد. 

تکنولوژی و ویژگی‌های برجسته

آلکمیکس با ایجاد مکانیزم وام خودپرداز، به کاربران امکان می‌دهد تا دارایی‌های پشتیبانی شده مانند ETH, DAI, USDC, USDT و FRAX را به عنوان سپرده در این پلتفرم قرار داده و از آن وام دریافت کنند. این وام‌ها به صورت خودکار با بهره حاصل از سپرده‌ها بازپرداخت می‌شوند​​ در نتیجه ریسک لیکویید شدن وام‌ها به حداقل می‌رسد​​.

مزایا

  1. استفاده بهینه از دارایی‌ها: ضمن حفظ دارایی، امکان دریافت وام به کمک آن را فراهم می‌کند تا کاربر بیشترین استفاده از دارایی خود را ببرد.
  2. طیف گسترده‌ای از توکن‌ها: آلکمیکس امکان سپرده‌گذاری دارایی‌های متنوع را به منظور دریافت وام، فراهم می‌کند.
  3. عدم لیکویید شدن: در آلکمیکس، سپرده‌های شما در معرض خطر لیکویید شدن قرار نمی‌گیرند.
  4. انعطاف‌پذیری کامل: آلکمیکس هیچ محدودیتی بر  بازپرداخت وام‌ها اعمال نمی‌کند، همچنین امکان دسترسی کامل به سپرده در هر زمان برای کاربر وجود دارد.

چالش‌ها

با وجود نوآوری در پلتفرم وام‌دهی، تعداد دارایی‌هایی که توسط پلتفرم آلکمیکس پشتیبانی می‌شود، محدود است. همچنین مانند سایر پلتفرم‌های وام‌دهی، ایجاد مشکل در پروتکل و شبکه هر یک از دارایی‌ها می‌تواند ساز و کار آلکمیکس را دچار اختلال کند.

خرید و استفاده از آلکمیکس

برای خرید و استفاده از ارز آلکمیکس (ALCX) ، می‌توانید به راستین مراجعه کنید. راستین، به عنوان یک پلتفرم معتبر در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال، امکان معامله این ارز را فراهم می‌کند و به شما امکان سرمایه‌گذاری در این پلتفرم وام‌دهی را می‌دهد.

جمع‌بندی

الکمیکس با ارائه راهکارهای نوآورانه در وام‌دهی غیرمتمرکز و با ایجاد امنیت و قابلیت تعامل‌پذیری، نقش مهمی در تسهیل دسترسی به امور مالی دیجیتال ایفا می‌کند. راستین به عنوان یک پلتفرم قابل اعتماد برای خرید و معامله ALCX ، امکان مشارکت در این اکوسیستم را فراهم می‌کند.


قیمت لحظه‌ای آلکمیکس

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۱۳، قیمت لحظه‌ای آلکمیکس 1,954,919 تومان معادل 32.84 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Alchemix طی ۲۴ ساعت اخیر ‎1.13533759 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۴٫۵ میلیون دلار است. ارزش بازار آلکمیکس هم اکنون ۷۸ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره آلکمیکس
قیمت آلکمیکس در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای آلکمیکس را تعیین می‌‌کنند.
کارمزد خرید یا فروش آلکمیکس در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.
برای خرید آلکمیکس کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید آلکمیکس اقدام کنید.
احراز هویت و انجام خرید و فروش آلکمیکس در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
بعد از خرید آلکمیکس می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.
حداقل خرید آلکمیکس معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها