بازار‌‌ها

/

آکیتا اینو

1M-AKITA

قیمت آکیتا اینو

(AKITA)

اطلاعات قیمت میلیون آکیتا اینو
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.0000000956 $

0.0000000933 $

قیمت (تومان)

0.0000000

تغییرات (۱h)

+0.61٪

تغییرات (۲۴h)

-0.84٪

تغییرات (۷d)

-4.57٪


اطلاعات بازار آکیتا اینو
محبوبیت

#877

ارزش بازار

8.7M $

حجم (۲۴h)

113K $

عرضه در گردش

68T $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

1M-AKITA

میلیون آکیتا اینو

قیمت تقریبی یک میلیون آکیتا اینو

0.0000000 تومان


شروع معامله

آکیتا اینو (Akita Inu) چیست؟

آکیتا اینو (Akita) یکی از 10 میم‌کوین برتر بازار ارز دیجیتال است. این کوین با الهام از شیبا اینو خلق شده است، اما توزیع توکن‌ کمتری از همتای خود دارد. خرید آکیتا اینو صرفاً برای انجام مبادلات مالی‌ کاربرد دارد. (چنانچه تمایل به خرید شیبا و بررسی قیمت آن دارید، می‌توانید از طریق صرافی راستین اقدام کنید)

تعداد کل ارز آکیتا اینو در ابتدا 100 تریلیون بود که نصف آن‌ها به کیف پول بنیان‌گذار اتریوم، ویتالیک بوترین، ارسال و نیمهٔ دیگر در استخر نقدینگی صرافی غیر‌متمرکز یونی سوآپ قفل شده است.

مزایای خرید آکیتا اینو

آکیتا اینو یک ارز 100% غیرمتمرکز است؛ یعنی تفاوتی بین بنیان‌گذاران و کسانی که اقدام به خرید ارز akita کرده‌اند وجود ندارد.

با اینکه این میم‌کوین بر پایه شبکه اتریوم ساخته شده است، اما امکان پل زدن به شبکه آوالانچ نیز وجود دارد. این ویژگی باعث پایین آمدن چشم‌گیر هزینه تراکنش‌ها و قابلیت استک در صرافی پولار فارکس شده است.

علاوه بر این، نوسانات قیمت AKITA فرصت خوبی برای کسب سود به معامله‌‌گران ارائه می‌دهد. اما مسئله مهم این است که بتوانید سرمایه‌تان را حفظ و به‌راحتی سود خود را برداشت کنید.

 معامله در صرافی‌های خارجی برای ایرانیان، ریسک از دست دادن تمام دارایی را دارد. راه‌حل ما برای خرید آکیتا اینو استفاده از یک صرافی داخلی با کارمزد کم است. صرافی راستین این بستر امن را برای معاملات شما فراهم کرده است.

خرید آکیتا اینو در صرافی راستین

شما می‌توانید در صرافی راستین، به‌راحتی و بدون کارمزد، به خرید آکیتا اینو اقدام کنید. کافی است ابتدا در صرافی ثبت‌نام و احراز هویت کرده و به مقدار مورد نظر،کیف پولتان را شارژ کنید. سپس از بخش سفارش سریع خرید خود را تکمیل کنید. بعد از پایان عملیات، ارز مورد نظر به کیف پول شما در صرافی راستین اضافه خواهد شد.

فروش آکیتا اینو در صرافی راستین

اگر قصد فروش ارز آکیتا اینو را دارید، در صورتی که دارایی شما در کیف پول دیگری است ابتدا آن را به صرافی منتقل کنید. سپس در بخش سفارش سریع، ارز AKITA را انتخاب و اقدام به فروش آن کنید. بلافاصله معادل ریالی ارز به‌صورت خودکار به موجودی شما اضافه می‌شود. لازم به ذکر است که فروش آکیتا اینو همانند خرید آن در صرافی راستین بدون کارمزد است.

قیمت آکیتا اینو

قیمت خرید آکیتا اینو در صرافی راستین به‌صورت لحظه‌ای در حال آپدیت است و شما می‌توانید در همین صفحه از آخرین تغییرات قیمت آکیتا اینو در بازار به‌صورت ریالی و تتری آگاه شوید و برای خرید ارز دیجیتال AKITA اقدام کنید.


قیمت لحظه‌ای آکیتا اینو

امروز ۱۴۰۳/۱/۲۸، قیمت لحظه‌ای آکیتا اینو 0.0000000 تومان معادل 0.0000000000 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Akita-inu طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-0.83757203 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۱۱۳ هزار دلار است. ارزش بازار آکیتا اینو هم اکنون ۸٫۷ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره آکیتا اینو

قیمت معامله آکیتا اینو در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت آکیتا اینو در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای آکیتا اینو را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید آکیتا اینو در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش آکیتا اینو در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان آکیتا اینو برای برداشت از کیف پول صرافی چقدر است؟

حداقل میزان آکیتا اینو قابل برداشت از صرافی برابر با 200.630688 میلیون آکیتا اینو است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت آکیتا اینو از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

کارمزد شبکه آکیتا اینو برای برداشت از صرافی راستین چقدر است؟

حداقل کارمزد برداشت آکیتا اینو برابر 100.315344 میلیون آکیتا اینو است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت آکیتا اینو از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

چطور برای خرید آکیتا اینو اقدام کنم ؟

برای خرید آکیتا اینو کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید آکیتا اینو اقدام کنید.

خرید و فروش آکیتا اینو چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش آکیتا اینو در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از آکیتا اینو خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید آکیتا اینو می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید آکیتا اینو در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید آکیتا اینو معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها