ربات معامله‌‌گر

اسپات گرید

Spot Grid

مبتدی

برای بازار نوسانی

ریسک معتدل

میان مدت

مارتینگل

Martingale

مبتدی

برای بازار نزولی

کم ریسک

میان مدت

اسمارت ریبالانس

Smart Rebalance

مبتدی

برای بازار نوسانی

کم ریسک

بلند مدت

گرید تعهدی

Margin Grid

حرفه‌ای

برای بازار نوسانی

پر ریسک

کوتاه مدت

برترین ربات‌‌ها
مزایای استفاده از ربات‌های معامله‌‌گر
با هر نوسان سود کن!
با هر نوسان سود کن!

بازار‌‌ها به ندرت تغییرات شدید دارند و معمولا با نوسان‌‌های کوچک در حال جابجایی هستند. ربات‌ها از هر نوسان برای کسب سود استفاده می‌کنند.

وقتی همه خوابند معامله کن!
وقتی همه خوابند معامله کن!

در هر لحظه از شبانه روز، حتی وقتی در خواب عمیق به سر می‌برید، ربات‌های شما بی‌وقفه معامله می‌‌کنند.

هر نوسانی را زیر نظر بگیرید!
هر نوسانی را زیر نظر بگیرید!

ربات‌ها تمام حرکات بازار را زیر نظر دارند تا در هر لحظه، با توجه به نوسان بازار، بهترین تصمیم برای کسب سود را بگیرند.

حد ضرر تعیین کن!
حد ضرر تعیین کن!

به کمک ربات‌ها برای جلوگیری از ضرر می‌توانید حد ضرر تعیین کنید، تا ربات‌ شما در زمان افت شدید قیمت‌، جلوی ضرر را بگیرد.

سوالات متداول

ربات معامله‌‌گر یک نوع استراتژی برای کسب سود در بازار‌های پر نوسان می‌باشد. ربات‌های اسپات گرید در بازه مورد نظر شما در شرایط صعودی سفارش فروش و در شرایط نزولی سفارش خریدثبت می‌کنند. ربات‌ها به شکل ۲۴‌‌ساعته به دنبال فرصت مناسب برای کسب سود هستند.

ربات‌های راستین به عنوان یک ابزار کمکی برای کاربر‌ها می‌باشد. لذا نباید این ابزار به عنوان یک محصول با سود ثابت در نظر گرفته شود. استفاده از این ابزار نیازمند دانش و تجربه می‌باشد.

خیر، استفاده از ربات‌های معامله‌گر راستین هیچ‌ هزینه‌ای ندارد و کاملا رایگان می‌باشد.

در صرافی راستین بطور کلی برای معاملات تیکری ۰.۲٪ و برای معاملات میکری هیچ کارمزدی دریافت نمی‌شود. جز اولین معامله‌ای که ربات در بازار ثبت می‌کند که از جنس معاملات تیکری می‌باشد، بقیه معاملاتی که ربات‌ها انجام می‌دهند بدون کارمزد می‌باشند.

برای ساخت یک ربات معامله‌‌گر می‌توانید از دارایی‌های تتر و ریال خود استفاده کنید. با توجه به بازه انتخابی شما و تعداد گرید‌هایی که برای آن بازه درنظر گرفته‌اید، بیشتر باشد میزان سرمایه‌ای که برای شروع ربات نیاز می‌شود، بیشتر می‌باشد.

خیر، ربات‌های معامله‌‌گر راستین یک ابزار هستند و نه یک راه حل کسب سود. همان ریسکی که در معاملات کلاسیک و حرفه‌ای وجود دارد، در معامله با ربات‌ها هم وجود دارد.

بله، شما می‌توانید تنظیمات و مشخصات ربات‌هایی که در طول زمان بیشترین سود را داشتند بصورت رایگان کپی کنید. البته با توجه به اینکه نقطه ورود شما به بازار متفاوت می‌باشد، لزوما نتیجه مشابهی رقم نخواهد خورد.

خیر، شما می‌توانید هر تعداد ربات برای معامله‌های خود در بازار‌های متفاوت در نظر بگیرید و از آنها برای کسب سود بصورت ۲۴ ساعته بهره ببرید.