بازار‌‌ها

/

زیرولند

ZERO

قیمت زیرولند

(ZERO)

اطلاعات قیمت زیرولند
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.0005274 $

0.0004792 $

قیمت (تومان)

28.09

تغییرات (۱h)

-0.89٪

تغییرات (۲۴h)

-4.52٪

تغییرات (۷d)

+4.27٪


اطلاعات بازار زیرولند
محبوبیت

#2,589

ارزش بازار

48M $

حجم (۲۴h)

10M $

عرضه در گردش

0 $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

ZERO

زیرولند

قیمت تقریبی یک زیرولند

28.09 تومان


شروع معامله

زیرولند (ZERO): پلتفرم وام‌دهی غیرمتمرکز

زیرولند (ZeroLend) یک پلتفرم وام‌دهی غیرمتمرکز لایه 2 و مبتنی بر zkSync Era و Manta Network است. در این پلتفرم هم می‌توانید با استیک توکن‌های پشتیبانی‌شده پاداش بگیرید، هم رمزارز وثیقه گذاشته و وام دریافت کنید. طراحی این شبکه به‌طور ویژه برای توکن‌های لیکویید ری استیکینگ (LRT) و دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) است. پلتفرم زیرولند همانند بازاری است که کاربرانش در آن می‌توانند بدون نیاز به اعتماد و مجوز، دارایی‌های کریپتوی خود را وام بدهند یا بگیرند.

تاریخچه و پیدایش

ZeroLend شبکه خود را در بازار وام‌دهی Linea، zkSync، Blast و Manta پیشرو و کارآمدترین معرفی می‌کند. توکن بومی شبکه زیرولند با نماد ZERO  ماه مه 2024 عرضه شد. زیرولند در حال حاضر بزرگترین پروتکل zkSync و سومین پروتکل بزرگ Manta از نظر ارزش کل قفل شده (TVL) است. 

 مزایا و فرصت‌های زیرولند

وام‌دهی دیفای (DeFi Lending): در شبکه زیرولند هر کسی می‌تواند تامین‌کننده نقدینگی یا وام‌گیرنده باشد. این پروتکل از دارایی‌های مختلف زنجیره‌های متعدد پشتیبانی می‌کند.

وام‌دهی توکن لیکویید ری استیکینگ (LRT): در زیرولند از استیک توکن‌هایی مثل EtherFi، Puffer، Renzo و Kelp؛ توکن LTR دریافت می‌کنید. این توکن‌ها جایگزین همان توکن‌های استیک شده هستند. حالا با واریز LRT‌ها، کاربران می‌توانند علاوه بر کسب پاداش استیکینگ، نقدینگی اضافی باز کنند. افراد به این ترتیب از دارایی‌های استیک شده، حداکثر استفاده ممکن را می‌کنند. 

وام‌دهی دارایی‌های دنیای واقعی (RWA): با زیرولند امکان وام‌دهی و وام‌گیری RWAها فراهم است. RWA یا دارایی‌های دنیای واقعی نمایانگر دارایی‌هایی مانند سهام، اوراق بهادار، املاک و مستغلات و کالاهای توکن‌شده در بلاکچین هستند. پس کاربران می‌توانند از دارایی‌های ملموسشان به‌عنوان وثیقه‌ی وام در بلاک چین استفاده کنند.

انتزاع حساب (Account Abstraction): انتزاع حساب تراکنش‌های دیفای را ساده‌تر می‌کند. این پروسه را با حذف پیچیدگی‌ ولت‌های سنتی کریپتو و گس فی (Gas Fee) انجام می‌دهد.

توکن بومی ZERO: بیشتر عملیات شبکه زیرولند با توکن نوع  ERC-20 زیرو در Linea انجام می‌شود. دارندگان توکن ZERO با مشارکت در فرآیندهای تصمیم‌گیری شبکه، در آینده زیرولند نقش دارند.

ایردراپ‌های پروتکل زیرولند: با مشارکت در پروتکل زیرولند، کاربران واجد شرایط دریافت ایردراپ دیگر پروتکل‌ها مانند Renzo و ether.fi می‌شوند. بنابراین کاربران با دریافت پاداش، برای ادامه مشارکت و حمایت‌شان انگیزه می‌گیرند.

معایب و چالش‌های زیرولند

جدید و آزمایش‌نشده: زیرولند هنوز در حال توسعه است. پس احتمال وجود خطرات و باگ‌های غیرقابل پیش‌بینی وجود دارد.

اکوسیستم محدود: شبکه زیرولند در حال حاضر نسبت به پروتکل‌های معتبرتر، از طیف توکن کوچکتری پشتیبانی می‌کند.

رقابت: زیرولند رقابت شدیدی با دیگر پلتفرم‌های وام‌دهی دیفای معتبر دارد.

عدم قطعیت قانونی: قوانین رمزارزها همچنان در حال تغییر و تحول است. پس محدودیت‌های احتمالی می‌تواند روی عملیات زیرولند تأثیر بگذارد.

خرید و نگهداری ZERO

برای خرید و نگهداری توکن‌های ZERO می‌توانید در صرافی رمزارز ایرانی راستین ثبت نام کنید. پلتفرم امن و به‌روز راستین امکان معامله زیرو و بهره از مزایای وام‌دهی این شبکه را فراهم می‌کند.

جمع‌بندی

زیرولند (ZEROLEND) پلتفرم وام‌دهی پیشروی لایه2 است. تخصص زیرولند وام‌دهی توکن‌های لیکویید ری استیکینگ (LRTs)، دارایی‌های دنیای واقعی (RWAs) و انتزاع حساب است. توکنومیک زیرولند برای فراهم کردن اکوسیستمی متعادل و پایدار است. کاربران زیرولند می‌توانند از استیک توکن‌های خود، توکن LTR بگیرند و آن‌ها را وام‌دهند یا بگیرند.


قیمت لحظه‌ای زیرولند

امروز ۱۴۰۳/۳/۲، قیمت لحظه‌ای زیرولند 28.09 تومان معادل 0.0004896 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Zerolend طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-4.51776122 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۱۰ میلیون دلار است. ارزش بازار زیرولند هم اکنون ۴۸ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره زیرولند

قیمت معامله زیرولند در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت زیرولند در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای زیرولند را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید زیرولند در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش زیرولند در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

چطور برای خرید زیرولند اقدام کنم ؟

برای خرید زیرولند کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید زیرولند اقدام کنید.

خرید و فروش زیرولند چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش زیرولند در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از زیرولند خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید زیرولند می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید زیرولند در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید زیرولند معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها