FET

قیمت فچ

(FET)

اطلاعات قیمت فچ
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

2.5595 $

2.4500 $

قیمت (تومان)

150,082

تغییرات (۱h)

+0.11٪

تغییرات (۲۴h)

+0.32٪

تغییرات (۷d)

+25.05٪


اطلاعات بازار فچ
محبوبیت

#54

ارزش بازار

2.9B $

حجم (۲۴h)

297M $

عرضه در گردش

848M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

FET

فچ

قیمت تقریبی یک فچ

150,082 تومان


شروع معامله

فچ (FET) چیست؟

توکن فچ fet در فوریه 2019 به‌عنوان یکی دیگر از پروژه‌های لانچ پد بایننس راه‌اندازی شد. این کریپتو به‌عنوان ترکیبی از دو فناوری که شامل فناوری مصنوعی (AI) و بلاک‌چین ایجاد شد. راه‌اندازی آن هم‌زمان با تأسیس استارت‌آپ شرکت مزبور در انگلیس انجام شد. پلتفرم بایننس لانچ پد با انجام این کار به سازماندهی فروش کوین کمک کرد. FET، کوین بومی این پلتفرم است که برای این منظور در اتریوم صادر می‌شود.

اهداف توکن فچ fet

این کریپتو به‌عنوان یک بلوک در بازار‌های غیرمتمرکز داده‌های دیجیتال آینده تبلیغ می‌شود. بر اساس این مفهوم، اکثر کار‌ها که بر روی دوش کاربران Fetch.AI سنگینی می‌کنند، در واقع توسط عوامل نرم‌افزاری به‌اصطلاح خودمختار با فناوری هوش مصنوعی انجام می‌شوند. علاوه بر این، عامل‌های این برنامه استفاده از داده‌های تولید شده توسط کاربر را ساده خواهند کرد.

هدف اصلی توکن فچ fet ایجاد جایگزین برای سیستم‌های متمرکزی است که وظیفه مراقبت از وظایف مختلف از تحویل داده تا ارائه خدمات روزمره مانند رزرو اتاق هتل را دارند. توسعه‌دهندگان این برنامه یک سیستم غیرمتمرکز باز را برای همکاری در اقتصاد مبتنی بر ماشین در حال ظهور طراحی کرده‌اند. به‌گونه‌ای که قادر به انجام تراکنش‌های مستقل باشند و بتوانند از هوش مصنوعی برای مشارکت در فرآیندهای تصمیم‌گیری هم برای خودشان و هم برای کاربران Fetch.AI استفاده کنند.

چارچوب اقتصادی باز چیست و چه کاربردی دارد؟

Fetch.AI می‌خواهد یک چارچوب اقتصادی باز (OEF) به‌عنوان یک اکوسیستم ایجاد کند که در آن عوامل و داده‌های دیجیتال با هم تعامل داشته باشند و درعین‌حال عملکرد عالی را با هزینه کمتر ارائه دهند. استفاده کافی از داده‌های تولید شده توسط کاربر یکی از وظایف اولویت‌دار در مدل اقتصاد دیجیتال این کریپتو محسوب می‌شود. ازآنجایی‌که نمایندگان به نمایندگان داده‌ها، دستگاه‌ها و خدمات متنوع تبدیل می‌شوند، به ابزار‌های مفیدی برای بسیاری از تحلیلگران داده و کارشناسان بازار تبدیل می‌شوند که مشتاقانه منتظر بهبود ارائه خدمات مختلف هستند.

Fetch.AI و توکن FET آن نیاز به داشتن واسطه‌های انسانی یا شرکتی را کاهش می‌دهد تا دسترسی به مرکز دانش ایجاد شده توسط حوزه داده دیجیتال را کنترل کند. با کمک فناوری یادگیری ماشینی که دفتر کل را با عوامل در این زمینه مرتبط می‌کند، داده‌هایی که قبلا فاقد ارزش اقتصادی در نظر گرفته می‌شدند، اکنون می‌توانند به پایه و اساس صنایع در حال ظهور تبدیل شوند.

توکن فچ fet چگونه کار می‌کند؟

ایجاد ارزش مبتنی بر داده و اطمینان از ارسال آن به آدرس‌های مناسب، تیم توکن فچ fet را بر آن داشت معماری لایه‌ای را برای پلتفرم خود توسعه دهند. این کار منجر به ایجاد سه‌لایه شده است که با اهداف کلی پلتفرم تناسب کاملی دارد:

  • لایه اول از عوامل اقتصادی مستقل (AEA) تشکیل شده است. در این لایه اطلاعات مربوط به اعتمادسازی اعمال می‌شود تا ریسک انجام معاملات را به حداقل برساند.
  • لایه دوم چارچوب اقتصادی باز (OEF) است که بر اساس یک سیستم تراکنش غیرمتمرکز فعالیت می‌کنند.
  • لایه سوم مبتنی بر دفتر کل هوشمند Fetch است که اطلاعات بازار را مدیریت می‌کند تا مشتریان به کارآمدترین روش‌ها برای معاملات خود دسترسی داشته باشند.

منظور از اثبات کار مفید (UPOW) چیست؟

به مکانیسم اجماع استفاده شده توسط Fetch.AI، اثبات کار مفید (UPoW) گفته می‌شود. با استفاده از این برنامه، بلوک‌های جدید به روشی مشابه آنچه در پروتکل‌های اثبات سهام معمولی یافت می‌شود، ایجاد می‌شوند. ترتیب تراکنش‌ها نیز بر اساس کار انجام شده بین دو بلوک ایجاد می‌شود.

مشکلات محاسباتی خاص بر اساس سختی مرتب می‌شوند و در دسته‌های اثبات کار قرار می‌گیرند. مشکلات سخت‌تر، مانند مشکلات مربوط به هوش مصنوعی یا زمان‌بندی، باید توسط پلتفرم بر اساس محاسبات توزیع‌شده برطرف شود.

مزایای توکن فچ

  • مقیاس‌پذیر است و می‌تواند میلیون‌ها تراکنش در ثانیه را در خود جای دهد.
  • قابلیت اتصال خودکار OEF به عوامل توکن فچ fet
  • تیم و هیئت مشاور FetchAI برای استارت‌آپی که برای ورود به عرصه رقابتی هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی تلاش می‌کند، ایده‌آل است.
  • بسیاری از اعضای تیم، کارمندان سابق DeepMind هستند، یک استارت‌آپ هوش مصنوعی که فناوری‌های نوآورانه‌ای تولید می‌کند.
  • این شرکت مشاوران قابل‌توجهی را استخدام کرد که دانش گسترده‌ای در زمینه اقتصاد، هوش مصنوعی و غیره ارائه می‌دهند.

معایب توکم فچ

  • ابزار این کریپتو سرمایه‌گذاران را متقاعد نمی‌کند.
  • هیچ یک از رهبران یا مشاوران تیم با فناوری بلاک‌چین آشنایی نداشته‌اند.

خریدوفروش فچ در صرافی راستین

شرایط اقتصادی کشور و مسئله تحریم‌ها باعث شده مردم ایران دسترسی مطلوبی به صرافی‌های خارجی برای معامله و خریدوفروش ارز‌های دیجیتال مدنظر خود از جمله توکن فچ fet نداشته باشند. به همین دلیل صرافی راستین تلاش خود را براین‌اساس قرار داده که افراد بتوانند خیلی راحت و بدون ریسک بالا نسبت به انجام معاملات مربوط به این ارز دیجیتال اقدام کنند. این صرافی شرایط پیچیده‌ای برای این مورد در نظر نگرفته و حساب ارزی و پاسپورت را شرط خود برای خریدوفروش قرار نداده است. فقط کافی است شما اطلاعات حقیقی خود را در سامانه این مرکز وارد کنید.


قیمت لحظه‌ای فچ

امروز ۱۴۰۳/۳/۲، قیمت لحظه‌ای فچ 150,082 تومان معادل 2.6153 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Fetch.ai طی ۲۴ ساعت اخیر ‎0.32173677 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۲۹۷ میلیون دلار است. ارزش بازار فچ هم اکنون ۲٫۹ میلیارد دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره فچ

قیمت معامله فچ در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت فچ در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای فچ را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید فچ در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش فچ در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان فچ برای برداشت از کیف پول صرافی چقدر است؟

حداقل میزان فچ قابل برداشت از صرافی برابر با 2.3 فچ است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت فچ از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

کارمزد شبکه فچ برای برداشت از صرافی راستین چقدر است؟

حداقل کارمزد برداشت فچ برابر 0.3 فچ است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت فچ از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

چطور برای خرید فچ اقدام کنم ؟

برای خرید فچ کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید فچ اقدام کنید.

خرید و فروش فچ چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش فچ در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از فچ خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید فچ می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید فچ در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید فچ معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها